KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Firmanızın promosyon ihtiyaçlarından, markanızın nadide koleksiyon parçalarına kadar tüm üretim sürecini yönetiyoruz.

Hepsi-Bir Arada Üretim Politikası

Yalnızca kataloğumuzda ki ürünleri değil, ihtiyacınız olan tüm deri ürünlerin üretimlerini yapabiliyoruz ve iki yıl garantiyle birlikte ömür boyu bakım hizmeti sağlıyoruz.

İletişime Geçin

İhtiyacınız olanı anlamak, doğru üretim teknikleriyle ilerlemek ve memnuniyet odaklı ticaret sürecimizi başlatmak için bizimle iletişime geçin.

Tasarımı Kararlaştıralım

Katalog modellerinden ya da size özgü tasarımlardan hangisini isterseniz isteyin, size yardımcı olmak için tasarım ekibimiz hazırda bekliyor olacak!

Başarıyla Sonuçlandıralım

Tüm konseptini size uygun olarak tasarladığımız ürünlerin, taahhüt edilen termin süreleri içerisinde üretimlerini tamamlayıp sevk ediyor olacağız.

Özel Aksesuar Parçaları

Kaviaq, tasarım ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutan bir firmadır ve her zaman öyle kalacaktır. Yeni ürünler tasarlarken bizim için en önemli noktalardan biri, olabilecek en kaliteli ve en uzun ömürlü malzemeleri kullanmamızdır.

Vintage Yolo Deri Anahtarlık - KAVIAQ

Biz Kimiz?

Biz bir markadan çok daha fazlasıyız. Bir tasarım felsefesi olan ideolojilerimiz büyük bir topluluk oluşturmaktadır ve bu toplulukta 80+ kişi faaliyet göstermektedir. Bu topluluk içerisinde yapılan tüm işler, büyük bir sevgi ve özveri ile tamamlanır.​

El becerisini 1982'de kazanmış, aylık ortalama 100bin parça ürünün üretim kapasitesine sahip bir tesis ile birlikte çalışmaktayız. Üstelik yenilikçi bakış açısı ile Avrupa standartlarına uygun deri ürünlerinin üretimlerini yaparken, kalite ve uzun süreli kullanım garantisi veriyoruz. 

Konseptinizi tamamlayacak özel tasarım deri kartlık, deri masa matı, deri mousepad, deri cüzdan, deri kemer, deri çanta, deri anahtarlık ve deri promosyon ürünleri gibi kişiye özel de yapılabilen birçok aksesuar parçalarını, garanti ve bakım desteği ile hizmetinize sunarak sizin için üretiyoruz.

Üstelik halihazırda stokta olan aksesuar ürünlerimize kolaylıkla ulaşabilmenizi mümkün kılıyor, düşük adetli toptan sipariş seçeneğini de sizlere sunuyoruz. 

Ürün Kalitemiz

Kaviaq, tasarım ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutan bir firmadır ve her zaman öyle kalacaktır. Yeni ürünler tasarlarken bizim için en önemli noktalardan biri, olabilecek en kaliteli ve en uzun ömürlü malzemeleri kullanmamızdır.  Standart ve benzer tasarımların yerine güncel çizgileri takip ediyor, eşsiz ve spesifik modeller üreterek kaliteyi ulaşılabilir kılıyoruz.

Mevcut ürünlerin üzerlerine etiketimizi basmak yerine tüm konseptimizi sıfırdan tasarlıyoruz. Tasarımlarımızda kullandığımız derilerin sağlam yapısından paketlemesine kadar göze çarpan malzemeler seçiyoruz. Bunu yapmak daha maliyetlidir, ancak maliyet bunu yapmanın yarattığı değer kadar önemli değildir.

Ayrıca kalite kontrol sürecimizin yanında ürünlerimize verdiğimiz garanti taahhüdü ile oluşabilecek tüm olağan dışı sorunlarda dahi sizlere destek ve iade-değişim sözü veriyoruz. Her zaman tüketicinin arkasındayız, ve ona sıra dışı bir alışveriş deneyimi kazandırmak bizim temel esaslarımızdandır.

ISO 9001 ve EU Trustmark belgelerine sahip bir marka olarak sürdürülebilir müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Uluslararası Gönderim

Vizeleri kaldırıyoruz! Artık üretim faaliyetlerimizi sınırlamadan, Almanya, Avusturya ve dünyanın dört bir yanındaki diğer ülkelerle işbirliği yapabiliyoruz. Ürünlerinizi en kaliteli şekilde üretiyor ve sorunsuz bir şekilde hedef pazarlara ulaştırıyoruz. Sevkiyatlarımızı titizlikle planlıyor ve en hızlı şekilde gerçekleştirerek müşterilerimize zamanında teslimat sağlıyoruz.

Sadece üretim değil, aynı zamanda toptan satış ve bayilik işlemlerini de başarıyla gerçekleştiriyoruz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğumuz için farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilere çeşitli ürün seçenekleri sunabiliyoruz. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çözümleri sunarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Uluslararası pazarda rekabetçi olmanızı sağlamak için güçlü bir dağıtım ağı ve iş ortaklıklarımızla destek veriyoruz. Pazarlama ve satış konularında uzman ekibimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla güvenilir bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Gelişmiş üretim tesislerimiz, sürdürülebilirlik prensipleriyle uyumlu bir şekilde çalışıyor. Çevreye duyarlı malzemeler kullanıyor ve atık yönetimi konusunda önlemler alıyoruz. Bu sayede hem müşterilerimize kaliteli ürünler sunuyor hem de doğaya olan sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

AKLINIZDA BİR ŞEYLER CANLANDI MI?

Size özel üretim hizmetlerimizle işinizi bir adım öne taşımaya ne dersiniz? Ürünlerinizi en yüksek kalite standartlarıyla üretebilir, istediğiniz özelliklere ve tasarımlara sahip olmalarını sağlayabiliriz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Aradığınız bir şey mi var?