ŞİRKET KURUCUMUZUN VEFATI ÜZERİNE KISA BİR SÜRELİĞİNE TÜM FAALİYETLER ASKIYA ALINMIŞTIR.
YENİDEN AKTİF OLDUĞUMUZDAN HABERDAR OLMAK İÇİN TALEP ETTİĞİNİZ ÜRÜN SAYFASI İÇERİSİNDE "STOKTA OLDUĞUNDA BANA HABER VER"
BAĞLANTISINA TIKLAYARAK E-POSTA İLE BİLDİRİM ALABİLİRSİNİZ.
ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

SIKÇA SORULAN SORULAR

tarafımıza en çok sorulan ve yanıtını bilmeniz gereken soruları sizler için derledik

ÜRÜNLERİNİZ GERÇEK DERİ Mİ?
Evet, ürünlerimiz gerçek deridir. Üretimlerinde egzotik olmayan sığır derileri kullanmaktayız. Elde edilen deriler, ülkemizin et ihtiyacını karşılayan hayvanlardan temin edilmektedir ve hiç bir hayvan derisi için kesilmemektedir. Doğaya ve canlılara sonsuz saygı duymaktayız.
SİPARİŞİM NE KADAR SÜREDE TESLİM OLUR?
Kargo sevkiyatlarında başta UPS Kargo olmak üzere tercihinize bağlı olarak olarak MNG Kargo, Sendeo Kargo, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo'yu tercih etmekteyiz. Ülke çapında geniş ve tam performans çalışma göstermesiyle hızlı sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir.

Marmara Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ve Ege Bölgesi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.
Akdeniz Bölgesi, Karadeniz Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi ve Güney Doğu Anadolu Bölgesine ise 2 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Olağan dışı durumlarda(pandemi, özel gün yoğunlukları, şehirler arası kısıtlama vb.) bu süre değişkenlik gösterebilir.

Not: 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir.
İADE YA DA DEĞİŞİM YAPABİLİR MİYİZ?
Evet, kullanım görmeyen ürünlerin 14 gün içerisinde iadesi mümkündür. Değişim olarak uyguladığımız bir hizmet bulunmamaktadır. Ücret iadeniz onaylandığında değiştirmek istediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Bunun için WhatsApp Hattımız 'a ulaşmanız yeterlidir.

Bize ulaştığınızda sizin için yönlendirmeleri iletiyor olacağız.

ÜCRET İADESİ: Gönderdiğiniz ürünün teslimi sonrasında 1-3 iş günü içerisinde ücret iadesi işlemleri başlatılır. Havale/Eft ya da kapıda ödeme siparişlerinizin ücret iadesi bu süre içerisinde hesabınıza geçecektir. Fakat kredi kartı siparişlerinde bu durum bankaya bağlı olarak +3 gün sonra geçebilmektedir.

Kişiselleştirilmiş ürünlerin iade ya da değişimleri yapılamamaktadır.
İSİM BASKISI YA DA KİŞİSELLEŞTİRME YAPIYOR MUSUNUZ?
Evet, seçtiğiniz ürünlere bağlı olarak kişiselleştirme işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Kişiselleştirme işlemlerini sıcak press baskı yardımıyla markalama tekniği kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede uzun soluklu kullanımlar sonrasında bile isiminiz ilk günkü tazeliğini koruyacaktır.
Kişiselleştirme işlemlerinde yalnızca büyük punto harfler kullanılmaktadır. Sonsuzluk(∞), kalp(♥), nokta(.) ve ile(&) işareti bulunmaktadır.
Logo, görsel vb işlemler uygulanamamaktadır.

Not: Kişiselleştirme işlemleri teknik sorun sebebiyle geçici bir süreliğine kullanılmamaktadır.
KAPIDA ÖDEME YAPABİLİYOR MUYUM?
Evet, kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile kurye görevlisi aracılığıyla ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda kredi kartı işlemlerine taksit uygulanamamaktadır ve tek çekim olarak işlem görmektedir.

Kişiselleştirilmiş, isim yazılmış ürünlerin kapıda ödemesi mümkün değildir. Bunun sebebi, sevkiyat esnasında doğabilecek zararları önlemektir. Adresinizde bulunamama, adresinizde tanınmama, yanlış adres beyanı gibi durumlar kapıda ödeme seçeneğini etkisiz kılmaktadır. Bu konuda anlayış göstereceğinizden eminiz!

ÜRÜNLERİNİZ GARANTİLİ Mİ?
Ürünlerimiz 2 yıl boyunca garantilidir. Kullanıma bağlı olarak oluşan hasar ve yıpranmalarda sizlere destek sağlıyoruz. Örneğin kullandığınız cüzdanın fermuarı bozulduysa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Tadilat işlemleri ücretsizdir, yalnızca kargo masraflarını karşılamanız durumunda ürününüzün bakımını yapabilir ve size geri gönderebiliriz. Tadilat işlemleri ortalama 8-14 gün arasında gerçekleşmektedir.
DERİ ÜRÜNLERİMİN BAKIMI NASIL YAPABİLİRİM?
Deri bir nefes alabilen ve yaşayan bir canlıdır. Bu sebeple bakımında bu ayrıntıyı aklımızdan çıkartmamamız en doğru sonuca ulaşmamızı sağlayacaktır.

Örneğin nasıl ki uzun süre güneşe maruz kaldığımızda cildimizde lekelenmeler oluyor, kullandığınız deri ürünleri de aynı şekilde lekelenecek ve solmaya başlayacaktır. Bu yüzden doğrudan güneş ışığı altında ürününüzü bırakmayın.

Biliriz ki deri ürünleri ıslanmamalıdır. Bunun sebebi de doğası gereği su geçirir olmasıdır. Olurda ıslanırsa sakın kurutucu ya da kalorifer gibi ısı kaynaklı ürünlerden yardım almayınız. Kuru ve pamuklu bir bez ile yavaşça sildikten sonra kenarda kendi halinde kurumaya bırakabilirsiniz.

Günlük tozunu almak için hafif nemli ve pamuklu bir bez ile küçük daireler eşliğinde yavaşça silebilirsiniz.

Bakım malzemeleri olarak satılan balsam vb ürünleri de tercih edebilirsiniz. Fakat tamamen organik olmasına özen gösteriniz. Hiç bir kimyasal maddeyi gerçek deri ürününüz ile temas ettirmeyiniz.

Bakım malzemesi olarak sadece saf zeytinyağı, propolis ve balmumu içeren Deri Bakım Yağı ürünümüze göz atmak isteyebilirsiniz.

Aradığınız bir şey mi var?