Kaviaq, her ne kadar bir garaj ya da kickstarter projesi olmasada uzun yılların tecrübe ve pratikliğinden faydalanarak oluşturulmuş bir şirkettir. Küçük kutulara büyük mutluluklar sığdırmayı hedeflediği bu yolda, aksesuar ürünlerini günlük yaşantımıza sorunsuz entegre edebileceği tasarımlar oluşturmaktadır. Her girişimci gibi, biz de Kaviaq’ı konseptten gerçeğe dönüştürmek için arkadaşlarımızdan, ailelerimizden ve yabancılardan destek aldık. Başlangıcından gelişmesine kadar bize destek olan herkese sonsuz teşekkürler!

DEĞERLERİMİZ

Bizim için KAVIAQ bir markadan çok daha fazlasıdır; bir varolma biçimidir, bir tasarım felsefesidir, bir topluluktur ve çok daha fazlasıdır. Tek bir fikirden – minimalist tasarım ürünlerine dönüştürdüğümüz aksesuarların her bir aşaması emek ve alın terinden oluşmaktadır. Bu arada, tüm topluluğumuzu birleştiren bazı temel değerler yaptığımız her şeyi tanımlamaktadır. Doğayı ve dünya üzerindeki ekosistemi – sürdürülebilir gelişimi daima koruyup destek veriyoruz.

ÜRÜN TAAHHÜDÜ

Kaviaq tasarım ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutan bir firmadır ve her zaman öyle kalacaktır. Yeni ürünler tasarlarken bizim için en önemli noktalardan biri, olabilecek en kaliteli ve en uzun ömürlü malzemeleri kullanmamızdır. Mevcut ürünlerin üzerlerine etiketimizi basmak yerine tüm konseptimizi sıfırdan tasarlıyoruz. Tasarımlarımızda kullandığımız derilerin sağlam yapısına kadar göze çarpan malzemeler seçiyoruz. Bunu yapmak daha maliyetlidir, ancak maliyet bunu yapmanın yarattığı değer kadar önemli değildir.

BEKLENTİMİZ

2023 ve sonrasını sabırsızlıkla bekleyen Kaviaq, yeni ürünler ve yeni tasarımlarla yenilik yapmaya devam ederken aynı zamanda başlarken sahip olduğu değerlere ve rüyalarına sadık kalacaktır. Gerçek destekçilerimiz sonsuza dek minnettarız. Müşterilerimizin ürünlerimizle ilgili deneyimlerini duymaktan daha çok sevdiğim bir şey yok…

Aradığınız bir şey mi var?