SEVK VE TESLİMAT BİLGİSİ

haklarınızı ve sürdürülebilirliğimizi koruyabilmek için uyguladığımız politikayı yakından inceleyin

SEVK BİLGİSİ

Kısaca:

 • Türkiye’deki müşterilerimiz için taşıyıcı seçenekleri, ödeme sayfasından hemen önce onayınıza sunulacaktır.
 • Diğer tüm ülkelere gönderimler FedEx ile yapılmaktadır.
 • Kişiselleştirme unsuru içermeyen siparişler 1-3 iş günü içerisinde taşıyıcı firmaya teslim edilir.
 • Kişiselleştirme unsuru içeren siparişler, kişiselleştirmenin oluşturduğu yoğunluğa bağlı farklılık gösterebilir. Ortalama, 3-5 iş günü içerisinde taşıyıcı firmaya teslim edilir.
 • Türkiye için alıcıya teslim süresi ortalama 2 iş günüdür.
 • Diğer ülke alıcılarına teslim süresi ortalama 8 iş günüdür.

- Uluslararası siparişler için: Ülkenizin vergi düzenlemelerine bağlı olarak teslimatta gümrük ücretleri ve ithalat tarifeleri tahakkuk edebilir. Siparişinizi göndermeden önce kasada gümrük ve ithalat vergilerinizi aldığımız birkaç ülke olduğunu lütfen unutmayın; bu, müşterilerimiz için teslimat gecikmelerinin yanı sıra kafa karışıklıklarını da önler. 

 • Lütfen sepette telefon numaranızı belirtin. Kurye nakliye etiketini tamamlamak için numaranızı ve/veya e-postanızı kullanacağız. Siparişinizin teslimatında herhangi bir sorun olması durumunda, kurye görevlisi sizinle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçerek daha fazla teslimat talimatı isteyebilir.
 • Teslimat sürelerinin tahmini olduğunu ve garanti edilmediğini ve bulunduğunuz yere, kutlamalara, teslimat yeri çevresindeki resmi tatillere, hava durumuna vb. bağlı olarak değişebileceğini lütfen unutmayın.
 • Daha iyi bir hizmetin verilebilmesi için kullanılan teslimat türünü, yöntemini veya şirketi kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu, sizi daha hızlı bir hizmete yükseltmeyi (bu durumda ücretsiz) ve hatta bir kuryeden diğerine geçmeyi içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.
 • Posta kutularına sipariş göndermiyoruz.
 • Ön sipariş verilen ve stokta olmayan ürünler, kullanıma sunulur sunulmaz ilk gelen alır esasına göre gönderilecektir. Bekleme süresi değişebilir ve garanti edilmez, bu nedenle sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Bazı uzak veya uzak adreslerin, ödeme sırasında sistem bunu yansıtmadığından daha sonra size fatura etmek zorunda kalacağımız bir ek ücrete tabi olabileceğini lütfen unutmayın. Bu neredeyse hiç olmaz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Nakliye ücretleri iade edilmez.
 • Bize doğru teslimat adresini vermenin müşterinin sorumluluğunda olduğunu lütfen unutmayın. Teslimat adresleri sadece sevkiyattan önce değiştirilebilir. Bir sipariş teslimatta müşteri tarafından kabul edilmediğinde (veya sizin adınıza kabul edecek kimse olmadığında) veya teslim edilmeden bize iade edildiğinde, küçük bir ek nakliye ücreti karşılığında size geri gönderme hakkını saklı tutarız.
 • Uluslararası siparişler için: Teslimat sırasında ortaya çıkabilecek gümrük ücretleri, vergiler, tarifeler, harçlar vb. ülkenizin vergi düzenlemelerinin takdirine bağlı olacaktır ve alıcı iadelerin yanı sıra bunları ödemekle yükümlüdür. Bir sipariş gönderildikten sonra, uluslararası müşteriler kendilerinden tahsil edilirse bu gümrük ücretlerini ödemeyi kabul eder. Bunu yapmayı reddeder ve sipariş bize iade edilirse, müşteri siparişin tamamı için siparişin kısmi geri ödemesini almayı kabul eder. Masraflar ve Gümrük masrafları.
 • Siparişinizin eksik olması, ambalajın kurcalanması veya nakliye sırasında hasar görmesi durumunda, lütfen hemen fotoğraf çekin ve hemen bizimle iletişime geçin. Nakliye sırasında herhangi bir öğe eksik veya hasarlıysa, araştırmamız ve size yeni bir ürün göndermemiz -veya hasarlı veya eksik öğeler için size kısmi geri ödeme yapmamız için bizimle iletişime geçtiğiniz günden itibaren en az 30 gün süre vermenizi isteyeceğiz. Hırsızlık veya hasarlara ilişkin ikna edici kanıtlar sunmanız, talebinizin reddedilmesini engelleyebilir.

 

Hatırlatma: Vergi temsilcisi olmadığımız ve her ülkenin düzenleyici makamlarının değişen yasası nedeniyle bu beyanın doğruluğu konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimiz için lütfen bunu yasal tavsiye olarak algılamayın.

TESLİMAT BİLGİSİ

Teslimat sürelerimiz, günlük olarak güncellenen Müşteri Hizmetleri sayfalarımızda farklı bir bilgi verilmedikçe değişmez.

Tüm kaviaq.com siparişlerinizin teslimat sürecinde %100 sürdürülebilir enerji kullanıldığını biliyor muydunuz? Sürdürülebilirlik yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşı niteliğindeki bu başarıyla 2030 sonuna kadar tedarik zincirimizdeki karbon emisyonlarını %30 oranında azaltma hedefimize doğru ilerlemeye devam ediyoruz.

Depomuzdan sevk edilen her sipariş dikkatle tetkik edilmektedir. Siparişinizin durumunu Hesabım sayfanızdan takip edebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
Siparişinizi en kısa sürede teslim etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sunduğumuz teslimat süreleri, kargo ücretleri, taşıyıcı ortaklarımız ve seçenekler hakkındaki bilgileri aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Taşıyıcı Teslimat Süresi Teslimat Ücreti
UPS Kargo 1-3 İş Günü Ücretsiz
MNG Kargo 1-3 İş Günü 50 TRL
Yurtiçi Kargo 1-3 İş Günü 50 TRL
Aras Kargo 1-3 İş Günü 50 TRL
Sendeo Kargo 1-3 İş Günü 50 TRL

Siparişinizi tamamladıktan sonra hiçbir değişiklik (adres, beden, renk, vb.) yapamadığımızı da dikkate almanızı rica ederiz.

GÖNDERİNİZİ TAKİP EDİN
Siparişlerinizin durumunu Hesabım sayfanızdan günün her saati takip edebilirsiniz.

Siparişiniz depomuzdan sevk edildiği anda size göndereceğimiz e-posta ile gönderi takip numarasını ve takip linkini ileteceğiz. Böylece, istediğiniz zaman siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Bu konuda yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Aradığınız bir şey mi var?