GARANTİ POLİTİKASI

satın aldığınız ürünün garanti bilgisi hakkında tüm merak ettikleriniz

Ürünlerimiz, Türkiye’de yaklaşık 10000m2 büyüklüğünde inanılmaz deneyimli ve profesyonel ustalarımız tarafından sevgi, özen ve özveri ile üretilmektedir.
Bu nedenle, yeni ürünlerinizi kesinlikle seveceğinizden ve bunların size çok çok uzun süre dayanacağından eminiz.

İçiniz rahat olsun diye, satın alma tarihinizden itibaren bir yıllık garanti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

• Bir ürünün satın alındığı günden itibaren 1 yıl boyunca, orijinal alıcıya, malzemelerimizde ve işçiliğimizde üretim hatası bulunmadığına dair garanti veriyoruz.
• Garanti bunlarla sınırlı olmamak üzere; yanlış kullanım veya ihmal, normal aşınma ve yıpranma, fikir değişikliği, aşırı doldurulmuş cüzdanlar/ürünler, yanlış kullanım nedeniyle deforme olmuş ürünler, kazalar, aşırı koşullara maruz kalma, renk değişikliği, asitler, mürekkep, yağlar, solventler, su veya kötü amaçlı hasar garanti kapsamı dışındadır. Örneğin: Bir cüzdana tavsiye edilenden daha fazla kart koyarsanız, deri doğal olarak şeklini kaybedecek, dikişlere ve diğer malzemelere aşırı baskı uygulayacaktır. Bu, garanti kapsamında olmayan örnek bir durumdur.
• Her halükarda, ürünü inceleme ve arızanın garanti kapsamına girip girmediği konusunda adil bir karar verme hakkımız saklıdır.
• Bir onarım, aynı ürün için bir değişim (veya aynısı mevcut değilse “benzer” ürün) veya tam bir geri ödeme sunma hakkımız saklıdır.

Kaviaq garantisi, tüketiciyi koruma yasasının yanında yer alır.


Hatalı öğeler:
• Ürününüzde bir defo-arıza-hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize e-posta gönderin (varsa resimlerle birlikte). Böylelikle ürünü bize geri gönderebilmeniz için size bir iade adresi etiketi sağlayabiliriz.
• Ürünü düzgün bir şekilde paketlemenizi ve gönderinizin kargo sigortası kapsamına aykırı görünmemesini sağlamanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü ne yazık ki taşıma sırasında kaybolan veya hasar gören ürünlerden sorumlu tutulamayız. Ek olarak, kargo belgenizin bir kopyasını saklamanızı öneririz.
• Ürünü aldıktan sonra, ürünün kalitesini kontrol edebiliriz ve ürünün hatalı olduğu düşünülürse, size ya yeni bir ürün göndeririz ya da sizin için geri ödeme yaparız (Kargo maliyetleri dahil).


Nasıl hak talebinde bulunabilirim?
Son derece düşük bir ihtimal olsa dahi ürünlerinizde bir arıza oluşması durumunda, lütfen bize bazı resimler ve ayrıntılarla birlikte info@kaviaq.com adresinden e-posta gönderin, bu, işleri hızlandırmamıza ve mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olmamıza yardımcı olacaktır.

Aradığınız bir şey mi var?